Online Servis

 

 1. Čo to je ?

  Jedná sa o diaľkovú opravu počítača alebo notebooku cez internetové pripojenie. Sedíte doma alebo v kancelárii. Telefonicky nadiktujete unikátne heslo servisnému technikovy a na obrazovke sledujete priebeh opravy.

 2. Je to bezpečné ?

  Spojenie na Váš počítač musíte iniciovať iba Vy. Ručne musíte spustiť program a technikovy cez telefón nadiktovať kód. Program vygeneruje spojenia ktoré bude aktívne maximálne 60 min. Potom platnosť hesla vyprší.

 3. Je to zložité ?

  Postup Vám krok po kroku nadiktuje náš servisný technik.

 4. Aké rýchle pripojenie k internetu musím mať.

  Pri online servise sa prenáša iba zmena obrazovky takže stačí aj pomalšie pripojenie 256 mb /s. Samozrejme čím rýchlejšie pripojenie tým je to lepšie. Bežné typy pripojenia Magio, dsl, Wimax, mikrovlnné pripojenia ale aj niektoré pripojenia mobilných operátorov Orange a T-mobile plne vyhovujú.

 5. Musíme počas servisu volať s technikom cez pevnú linku alebo mobil ?

  Nie je to nutné osvedčilo sa nám online spojenie cez skype. Ktoré je zdarma.

 6. Dajú sa odstrániť všetky poruchy ?

  Odstrániť sa dá večšina konfiguračných porúch: nastavenie emailu, netlačiaca tlačiareň. Chybové hlásenia, nefunkčnosť konkrétneho programu, kontrola vírusova, nastavenie zabezpečenia, diagnostika počítača, zistenie konfigurácie, nastavenie zálohovania atd. Nedajú sa odstrániť problémy rozsiahleho charakteru ako kompletné odvírenie Počítača alebo zálohovanie celého disku prípadne operácie kde je vyžadovaný reštart počítača.

 7. Ako ja služba spolatnená ?

  Základná sadzba je 10 € s DPH za 30 min. Službu poskytujeme momentálne v pracovnom čase od 9:00 – do 17:00.